•
O ANTYKWARIACIE
• USŁUGI • KONTAKT |
Druki - wybór oferty
• POLSKIE POLONICA • OBCOJĘZYCZNE • POSZUKIWANE |
•
WYSZUKIWARKA KSIĄŻEK
• WYCENA KSIĘGOZBIORU • SKRADZIONE ZAGINIONE • SKRÓTY UŻYTE W OPISIE |
• imię i nazwisko autora • pierwsze słowa tytułu • rok wydania i nazwa oficyny • opis zawartości, ilość stron, ilustracji (opcjonalnie) • rodzaj oprawy (skórzana, grzbiet skórzany, płócienna, papierowa itp.) (opcjonalnie) • opis stanu zachowania treści oraz oprawy:(opcjonalnie) •• braki kart lub ilustracji •• ubytki i uszkodzenia kart treści, przedarcia, otworki po kornikach, ubytki narożników lub krawędzi stron, zagięcia kartek i zagniecenia, sfalowanie kartek - zob. więcej Antykwariat - wycena >>> •• uszkodzenia karty przedtytułowej lub ostatniej białej - Antykwariat - wycena 2 >>> •• zaplamienia i przebarwienia kart papierowych i oprawy - Antykwariat - wycena 3 >>> •• uszkodzenia wyklejek, kart łączących od wewnątrz okładki z blokiem książki, zwłaszcza pęknięcia wyklejek w okolicach "wewnętrznej strony grzbietu" - Antykwariat - wycena 4 >>> •• ubytki okładek i grzbietu - Antykwariat - wycena 5 >>> •• uszkodzenia oprawy, pęknięcia wzdłuż grzbietu, rozdarcia, zarysowania, zniekształcenia narożników - Antykwariat - wycena 6 >>> •• uszkodzenia kapitałek, wyszywanych tasiemek mocowanych na krawędziach grzbietu, górnej i dolnej - Antykwariat - wycena 7 >>> •• uszkodzenie bloku, wypadnięcie składek, pojedynczych kartek, pęknięcie, poluźnienie, rozluźnienie szycia kartek - Antykwariat - wycena 8 >>> •• pieczęci, notatki, sygnatury własnościowe
W razie trudności z dostarczeniem wymienionych danych prosimy o przesłanie e-fotografii
po uprzednim uzgodnieniu szczegółów technicznych z pracownikiem antykwariatu. |