Antykwariaty Antykwariat zakup druki czasopisma książki niemieckie angielskie francuskie łacińskie rosyjskie aukcja antykwaryczna obsługa
O ANTYKWARIACIE
USŁUGI
KONTAKT
 Druki - wybór oferty
POLSKIE POLONICA
OBCOJĘZYCZNE
POSZUKIWANE
WYSZUKIWARKA KSIĄŻEK
WYCENA KSIĘGOZBIORU
SKRADZIONE ZAGINIONE
SKRÓTY UŻYTE W OPISIE


Antykwariat pośredniczący Bibliotrop Team - InterLibros oferuje swoje usługi w zakresie handlu wartościowymi drukami.

ZAKUP OD KLIENTA - Prowadzimy zakup dużych księgozbiorów oraz pojedynczych cennych druków dokonując oszacowania ich wartości w miejscu składowania zbiorów lub na podstawie stosownych danych zasłanych per mail.

ZAKUP W IMIENIU KLIENTA - Na życzenie Klienta poszukującego cennych książek przyjmujemy zlecenie zakupu w Polsce i za granicą. W ramach wieloletniej współpracy z Bilbliofilami i Antykwariuszami zakupów dokonujemy tanio i dostarczamy pod wskazany adres przez Zamawiającego.

OPRAWA BIBLIOFILSKA zakupionych książek, renowacja cennych druków, pełen zakres usług introligatorstwa artystycznego.

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY - Dzięki bezpośredniej współpracy z Bibliofilami i największymi domami aukcyjnymi w całej Europie jesteśmy w stanie ominąć szereg pośredników stojących pomiędzy Sprzedającym i Kupującym, a tym samym, osiągnąć wysoką cenę sprzedaży (lub niską zakupu) powierzonego nam przedmiotu.
Nadesłane nam książki nieodpłatnie szacujemy i, w razie zgody Właściciela, podejmujemy się pośrednictwa w ich sprzedaży bądź zakupujemy. Książki, których wycena nie odpowiada Właścicielowi są niezwłocznie odsyłane na powrót. Właściciel nie ponosi kosztów zwrotu przesyłki. Warunki pośredniczenia w sprzedaży powierzonych nam książek ustalane są indywidualnie, nie mniej jednak wg ogólnie stosowanych zasad; przyjmujemy książki na okres od 3 do 12 miesięcy, opłata za usługi wynosi od 15 do 50% wartości sprzedanej książki. Sprzedaż powierzonych przedmiotów odbywa się za zgodą Właściciela. Ustaloną wstępnie wartość szacunkową powierzonego nam druku należy traktować jako minimalną. Sprzedający otrzymuje zapłatę od wysokości osiągniętej ceny sprzedaży, tzn. w wysokości wyższej od szacunkowej np. wylicytowanej na aukcji. Wszystkie opłaty związane z uzyskaniem stosownych zezwoleń i transportem za granicę, opłaty usług domów aukcyjnych itd. ponosi Antykwariat Bibliotrop Team - InterLibros.